KONTAKT OS

KONTAKT OSS

Enovis / DJO Nordic AB
Murmansgatan 125
211 25 Malmö
SWEDEN

Telefon:
SE +46 (0) 40 39 40 00
DK 89 88 48 56
FI +46 (0) 40 39 40 00
NO 23 96 09 27
E-mail:

Org. no 556451-1037

Klik for at se en oversigt over vores worldwide Enovis virksomheder.
Klik for yderligere information om vores distributører.

 

Produktspecialister:

Recovery Sciences
Cefar - Chattanooga - Esaote

Pernille Schrøder

Product Specialist - Physiotherapist
40874414
pernille.schroder@enovis.com
DK Øst

Michelle Johnsen

Product Specialist - Physiotherapist
29400569
michelle.johnsen@enovis.com
DK Vest

Bracing & Support
Aircast - DonJoy - Dr Comfort - Exos - Procare

Jette Misfeldt

Product Specialist - Physiotherapist
29172161
jette.misfeldt@enovis.com
DK Øst

Helle Jørgensen

Product Specialist - Physiotherapist
24979222
helle.joergensen@enovis.com
DK Vest

Ekonomi & administration

Marcus Jonsson

Økonomi Leverandører
+46(0)40394034
marcus.jonsson@enovis.com

Eva Lundberg

Økonomi Kunder
+46(0)40394041
eva.lundberg@enovis.com

Ulrika Delfin

Økonomi
+46(0)40394003
ulrika.delfin@enovis.com

Per Lindberg

Lager & Returvarer
+46(0)40394028
per.lindberg@enovis.com

Matias Thorning

Service & Reparation
40 10 11 46
matias.thorning@enovis.com

Sofia Åkerman

Return & Complaint
+46(0)40394027
sofia.akerman@enovis.com

Katarina Kvarnrud

Tender & Pricing Manager
D +46(0)40394067
M +46(0)764928057
katarina.kvarnrud@enovis.com

Elisabeth (Lisa) Sussum

Project Manager - Marketing
+46(0)40394008
elisabeth.sussum@enovis.com

Linda Mårtensson

Jr Commercial Manager
Recovery Sciences
+46(0)7649205
linda.martensson@enovis.com

Ledelse:

Recovery Sciences
Cefar - Chattanooga - Esaote - Sissel

Jonas Gullberg

+46(0)734 20 66 50
jonas.gullberg@enovis.com

Bracing & Support
Aircast - DonJoy - Dr Comfort - Exos - Procare

Dimo Tzotzis

+46 (0) 706 50 91 41
dimo.tzotzis@enovis.com

General Manager

Christian Hjortgaard

Karriere & ledige stillinger

Vi modtager gerne uopfordrede ansøgninger. Hvis du vælger at søge uopfordret, vil vi bede dig om at præsentere dig selv, dine erfaringer og kompetencer. Uddyb også, hvad du gerne vil arbejde med, så kan vi bedre matche din profil til et eventuelt kommende job. Du kan sende din ansøgning sammen med dit CV til marcus.jonsson@enovis.com