KONTAKT OS

KONTAKT OSS

DJO Nordic AB
Murmansgatan 125
211 25 Malmö
SWEDEN

Telephone:
SE +46 (0) 40 39 40 00
DK 89 88 48 56
FI +46 (0) 40 39 40 00
NO 23 96 09 27
Email:

Org. no 556451-1037

Klik for at se en oversigt over vores Worldwide Enovis virksomheder.
Klik for yderligere information om vores distributører.

 

Produktspesialister:

 

Anne-Berit Auran

Bracing
Bandasjer
41525611
anne-berit.auran@enovis.com
 

Lars Liholt

Recovery Sciences
90771995
lars.liholt@enovis.com
 

Økonomi & administrasjon:

Marcus Jonsson

Økonomi;

Leverandører
+4640394034
marcus.jonsson@enovis.com

Eva Lundberg

Økonomi;

Kunder
+4640394041
eva.lundberg@enovis.com

Ulrika Delfin

Økonomi
+4640394003
ulrika.delfin@enovis.com

Per Lindberg

Lager, Garanti & Retur
+4640394028
per.lindberg@enovis.com

Sokolj Avdilji

Service & Reparation
+46730316457
sokolj.avdilji@enovis.com

Sofia Åkerman

Return & Complaint
+4640394027
sofia.akerman@enovis.com

Katarina Kvarnrud

Tender & Pricing Manager
M +46764928057
D +46040394067
katarina.kvarnrud@enovis.com

Elisabeth (Lisa) Sussum

Project Manager - Marketing
+4640394008
elisabeth.sussum@enovis.com

Linda Mårtensson

Jr Commercial Manager
Recovery Sciences
+467649205
linda.martensson@enovis.com

 

Ledelse:

 

Jonas Gullberg

Recovery Science

Fysioterapiprodukter
+46734206650
jonas.gullberg@enovis.com

 

Dimo Tzotzis

Bracing

Bandasjer
+46706509141
dimo.tzotzis@enovis.com

General Manager:

Christian Hjortgaard

Karriere og ansettelsesmuligheter

Er du interessert i å jobbe for oss sender du en interesse-mail og CV til marcus.jonsson@enovis.com Inkluder ditt personlige brev og fortell oss gjerne hva det er du ønsker å jobbe med hos oss, sånn at vi best kan matche din profil med et eventuellt kommende ansettelsesbehov.